Żabki

Grupa naszych przedszkolnych Żabek liczy 23 dzieci czteroletnich, wśród których jest 13 dziewczynek i 10 chłopców. Wychowawcami są : p. Izabela Pietrzyk i p. Sylwia Erbel. Opiekę nad salą sprawuje p. Ewelina Ziętek.

Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola. Są pogodne, otwarte, ciekawe świata i aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć. Bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe organizowane w sali przedszkolnej i na placu zabaw. Dzielnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Uwielbiają zabawy plastyczne, konstrukcyjne, gry planszowe i tematyczne w kącikach zainteresowań. Bardzo chętnie słuchają muzyki i bajek czytanych przez nauczyciela.

W grupie panuje miła atmosfera, ponieważ wszystkie Żabki z uśmiechem na twarzy i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostają wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu jest dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

Wizyta niesamowitej Żyrafy u dzieci z grupy "Żabki"

W środę do naszej sali zawitała pewna żyrafa. Miała ona duży problem ponieważ zgubiła swoje łatki. Dzieci szybko je odnalazły, jednak zanim je oddały ...dokonaliły na nich swoje...