Biedronki

Jesteśmy "Biedronki" , mamy już 3i 4 lata! W naszej grupie jest 15 dziewczynek i 9 chłopców. W czasie 10 - godzinnego pobytu w przedszkolu opiekę nad nami sprawują Panie: Beata Wojdat i Agnieszka Ciupa oraz Jadwiga Skórnicka.

Do przedszkola chodzimy już drugi rok. W naszej grupie przestrzegamy kilku ważnych zasad: słuchamy siebie nawzajem, jesteśmy dla siebie mili, wspólnie rozwiązujemy konflikty. Uczymy się piosenek, tańców, wierszy. Bardzo dobrze czujemy się w naszej sali, która jest kolorowa, pełna zabawek, gier i układanek.  Jesteśmy bardzo zgraną grupą i dobrze czujemy się we własnym towarzystwie. Jesteśmy otwarci, chętni do pracy i bardzo ciekawi świata. Czas w przedszkolu mija nam szybko i przyjemnie.

"Dzień pizzy" w grupie Biedronki

9 lutego to Międzynarodowy Dzień Pizzy. Dzieci z grupy Biedronki postanowiły uczcić to święto.  Było śmiesznie i pysznie!