• Odwiedziło nas: 307954 osób
  • Do końca roku: 76 dni
  • Do wakacji: 248 dni
Wtorek, 2018-10-16
Imieniny:
Ambrozego, Florentyny

Akcje charytatywne organizowane w naszym przedszkolu.

Jesteś tu: » Strona startowa » Dla rodziców » Akcje charytatywne organizowane w naszym przedszkolu.

"Nigdy nie jesteśmy tak biedni,aby nie stać nas było na udzielenie pomocy bliźniemu"

(Mikołaj Gogol)

Dzieci, rodzice, nauczyciele, dyrekcja oraz pracownicy Samorządowego Przedszkola im. s. Gabrieli Sporniak w Skaryszewie bardzo mocno zaangażowali się w ogólnopolską akcję „Szlachetna paczka”, której celem jest wspieranie osób najbardziej potrzebujących.

    W tym roku nasze przedszkole pomagało wspaniałej wielodzietnej rodzinie. Od 18 listopada do 8 grudnia wszyscy zbierali  nie tylko produkty, konieczne do codziennego funkcjonowania takie jak: żywność i artykuły higieniczno–sanitarne, ale również odzież, zabawki i słodycze. Do przedszkola trafiło wiele potrzebnych rzeczy. Wsparcie materialne, ale również nadzieja i wiara w ludzką dobroć trafiły do potrzebującej rodziny. Nam pozostaje radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej akcji.

Bardzo dziękujemy za świąteczne wsparcie dla najuboższych, poprzez wzięcie udziału w Akcji„ Szlachetna Paczka ”.  Możemy być dumni z Rodziców dzieci z naszego przedszkola i pracowników za tak liczne dary, które mamy nadzieję, wywołają uśmiech na niejednej smutnej twarzy i spowodują, że, nadchodzące Święta Bożego Narodzenie upłyną Im w dostatku, spokoju i radości.


A oto treść listu jaki dostaliśmy od obdarowanej rodziny;

 

Bardzo dziękujemy za okazaną nam pomoc i serce. Ten dzień długo zostanie w naszej pamięci. Te Święta Bożego Narodzenia będą dla nas wyjątkowe. Przekazujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zrobienia nam paczki Świąteczny stroik, zrobiony przez nasze dzieci i życzymy aby te Święta były tak radosne dla Was jak dziś są dla nas. Dziękujemy z całego serca i życzymy Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

 


Zakręcona akcja !!! 

Nasze przedszkole

zbiera nakrętki dla
Jakuba Siniora

- chłopca chorego na rdzeniowy zanik mięśni.


Zbieramy nakrętki głównie z butelek plastikowych typu PET, ale mogą to też być plastikowe zakrętki z płynów, szmponów, nakrętki z mleka w kartonie, soczków itp. Pieniążki ze sprzedaży nakrętek zostaną przeznaczone na rehabilitację i leczenie KUBUSIA.Więcej informacji na stronie :

  www.facebook.com

  Jakub Sinior -
  Rdzeniowy zanik mięśni


 

Nakrętki prosimy przekazywać do wychowawców grup
lub sali „Słoneczka”

 

  

 

  

Adopcja serca.Chłopiec zaadoptowany przez społeczność

 

Samorządowego Przedszkola
w Skaryszewie.Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do tej akcji.