• Do wakacji: WAKACJE!!! dni
Poniedziałek, 2018-07-16
Eustachego, Mariki

Jesteś tu: » Galeria » 15, 16 grudzień 2016r. Spotkania wigilijne w Samorządowym Przedszkolu w Skaryszewie.

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej uroczyste święta w naszej tradycji. Święta, na które wszyscy czekamy z utęsknieniem. Święta, do których przygotowujemy się długo i starannie. Są to dni, kiedy poświęcamy więcej czasu i ciepła swojej rodzinie, bliskim i nieznajomym.

Gdy siadamy do kolacji wigilijnej, stawiamy dodatkowe nakrycia dla tych, którzy nie mają z kim podzielić się opłatkiem. W ten dzień nikt nie powinien być samotny i opuszczony. Musimy o tym pamiętać...

W dniach 15 i 16 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się jasełka i spotkania wigilijne wszystkich grup przedszkolnych. Przedstawienia były wyjątkowe. Dzieci występowały w pięknych strojach aniołków, Józefa, Maryi, króli i pasterzy, pięknie śpiewały kolędy i recytowały przygotowane wierszyki. Najmłodsze grupy: Smerfy, Malinki i Pszczółki zapamiętają ten dzień na długo, gdyż to tego dnia zostały pasowane na „Prawdziwych Przedszkolaków”.