Sobota, 2018-04-21
Jarosława, Konrada

Festyn z okazji Dnia Dziecka.

Jesteś tu: » Galeria » Festyn z okazji Dnia Dziecka.

2 czerwca w Samorządowym Przedszkolu w Skaryszewie odbyła się zabawa dla dzieci zorganizowana we współpracy ze Studiem Animacji Artystycznej „Pinezka”. Dzieci bawiły się na świeżym powietrzu gdzie czekało na nich wiele atrakcji tj. malowanie twarzy, konkursy, balonowe zwierzaki, skakańce, zabawy przy muzyce i wiele innych. W tym dniu wręczono również dyplomy i nagrody za udział w konkursach organizowanych w przedszkolu.
STOP Agresji – był to konkurs organizowany we współpracy z zespołem parafialnym Caritas, który ufundował książki dla dzieci.
Natomiast konkurs Eko Lampa miał charakter dwuetapowy. I etap polegał na wyłonieniu pięciu najciekawszych prac, które zostały wysłane do Przedszkola Publicznego nr 10 w Radomiu. Tam powołana komisja dokona oceny przyznając dyplomy i nagrody oraz zakwalifikuje prace na wystawę pokonkursową w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Załuskich w Radomiu. Rozdanie nagród jest planowane na 10 czerwca. Za udział w konkursie na etapie przedszkolnym wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody w postaci książek. Cześć z nich o tematyce niepełnosprawności pt. „Przygody Leona ”ufundowało Stowarzyszenie „Słoneczko”.