Sobota, 2018-04-21
Jarosława, Konrada

Pasowanie na przedszkolaka połączone z jasełkami.

Jesteś tu: » Galeria » Pasowanie na przedszkolaka połączone z jasełkami.

12 grudnia 2017r. odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka połączone z Jasełkami Bożonarodzeniowymi. Tego dnia dzieci, które zaczęły uczęszczać w tym roku szkolnym, złożyły uroczystą przysięgę i zostały włączone do grona przedszkolaków. W uroczystości brały udział trzy grupy: Smerfy, Tygryski i Malinki, rodzice oraz pani Dyrektor. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości, następnie pani dyrektor dotykając wielkim ołówkiem pasowała dzieci na dzielnych przedszkolaków. W dalszej części programu grupa Tygryski przedstawiła Jasełka Bożonarodzeniowe a następnie grupa: Smerfy i Malinki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyk i taniec. Po części artystycznej wszystkie grupy spotkały się w swoich salach na słodki poczęstunek.