Czwartek, 2018-10-18
Hanny, Klementyny

Jesteś tu: » Strona startowa » Tygryski » Kilka słów o grupie

„Tygryski” to grupa dzieci 3 – 4 letnich.  Nasze panie to: pani Justyna i pani Aleksandra. O salę dba codziennie pani Sylwia.

W naszej grupie już oczywiście nikt nie płacze, gdy żegna się z rodzicami. Każdy z nas mocno przytula mamę lub tatę, macha na pożegnanie i dziarsko wchodzi do sali. Czekają tam na nas Panie, koledzy, koleżanki i kolorowe zabawki. Pamiętamy o dobrych manierach i mówimy „ dzień dobry”.

Staramy się każdego dnia pamiętać o Kodeksie Przedszkolaka, który poznaliśmy przekraczając próg przedszkola. Wiemy, że zasady w nim zawarte są bardzo ważne.

Poznajemy tutaj nowe piosenki, wierszyki i zabawy. Dowiadujemy się wielu nowinek ze świata przyrody i techniki. Bardzo lubimy ćwiczenia gimnastyczne.

Chętnie bawimy się przy muzyce i gramy na różnych instrumentach muzycznych, lubimy też taniec.

Codziennie, gdy tylko sprzyja pogoda wychodzimy na plac zabaw oraz na spacery. Rozumiemy, że jest to ważne dla naszego zdrowia.

Dzień spędzony przez nas w przedszkolu jest pełen wrażeń.