Sobota, 2018-01-20
Fabioli, Miły

Jesteś tu: » Strona startowa » Kadra

Kadra przedszkola

Kadrę pedagogiczną przedszkola stanowią wykwalifikowani, doświadczeni nauczyciele, którzy cały czas doskonalą swoje umiejętności  uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Najważniejszym celem w pracy dydaktyczno-wychowawczej nauczyciele stawiają sobie szczęście i uśmiech każdego dziecka oraz troskę o jego harmonijny rozwój.

W pracy z dziećmi stosują twórcze i nowoczesne metody nauczania i wychowania m. in. elementy Metody Ruchu Rozwijającego W. Sherborne, Metodę wspomagania rozwoju umysłowego Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, Metody Pedagogiki Zabawy, elementy Metody Marii Montessori, Metodę Czytania Ireny Majchrzak, Metodę Dobrego Startu Marty Bogdanowicz, Kinezjologię edukacyjną i inne.

Dyrektorem przedszkola jest mgr Jadwiga Dróżdż.

Wicedyrektorem jest mgr Joanna Burek.