• Do wakacji: WAKACJE!!! dni
Wtorek, 2018-07-17
Aleksego, Bogdana

Jesteś tu: » Strona startowa » Smerfy » Kilka słów o grupie

Kilka słów o grupie „Smerfy”

Grupa „Smerfy” to jedna z najmłodszych grup w przedszkolu.

Dzieci uczą się zasad współżycia w grupie, samodzielności oraz zawierają nowe znajomości. Smerfiki uczestniczą w zajęciach z rytmiki, j. angielskiego
i religii.

Dzieci chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne
w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi i spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy.

Smerfy bardzo lubią zajęcia plastyczne i rytmiczno – umuzykalniające. Wykorzystanie technik relaksacji, muzykoterapii daje niezwykłe efekty przy wprowadzaniu leżakowania i zdyscyplinowania podczas czynności porządkowych samoobsługowych.

Po odpoczynku na leżakach dzieci zjadają podwieczorek i bawią się ulubionymi zabawkami.

Z uśmiechniętą buzią i wiarą we własne możliwości zapewne z łatwością sprostają wszystkim tegorocznym wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.