Sobota, 2018-01-20
Fabioli, Miły

Jesteś tu: » Strona startowa » Żabki » Kilka słów o grupie

W naszym przedszkolu grupa Żabki to 4 – latki, które uczęszczają drugi rok do przedszkola. Do naszej grupy dołączyło czworo nowych rówieśników: jeden chłopiec i trzy dziewczynki. Codziennie stajemy się coraz bardziej samodzielni. Każdy dzień w przedszkolu przynosi nam mnóstwo radości i nowe doświadczenia. W czasie 9 – godzinnego pobytu w przedszkolu opiekę nad nami sprawują nauczycielki: p. Jolanta Iwanicka, p. Joanna Burek i p. Justyna Derlecka. O naszą salę dba p. Alicja Białkowska. Nasze Panie wypełniają nam czas mnóstwem zajęć i zabaw, uwielbiamy razem spędzać czas, chętnie rysujemy, śpiewamy, budujemy. Jesteśmy bardzo wesołymi i pomysłowymi przedszkolakami, potrafimy dzielić się zabawkami i uczymy się pomagać sobie nawzajem.

Lubimy naszą salę, która jest kolorowa i pełna zabawek, gier, układanek i czujemy się w niej bezpiecznie. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy uczęszczać do naszego przedszkola. Przed  nami kilka miesięcy nauki i zabawy.

Pozdrawiamy

„Żabki” kum, kum, kum