Czwartek, 2018-10-18
Hanny, Klementyny

Jesteś tu: » Strona startowa » Żabki » Kilka słów o grupie

W naszym przedszkolu grupa Żabki to 4 – latki, które uczęszczają drugi rok do przedszkola. Do naszej grupy dołączyło sześcioro nowych rówieśników: jeden chłopiec i pięć dziewczynek. Codziennie stajemy się coraz bardziej samodzielni. Każdy dzień w przedszkolu przynosi nam mnóstwo radości i nowe doświadczenia. W czasie 9 – godzinnego pobytu w przedszkolu opiekę nad nami sprawują nauczycielki: p. Emilia Kajdan, p. Joanna Burek i p. Katarzyna Rychlicka. O naszą salę dba p. Jadwiga Fituch. Nasze Panie wypełniają nam czas mnóstwem zajęć i zabaw, uwielbiamy razem spędzać czas, chętnie rysujemy, śpiewamy, budujemy. Jesteśmy bardzo wesołymi i pomysłowymi przedszkolakami, potrafimy dzielić się zabawkami i uczymy się pomagać sobie nawzajem.

Lubimy naszą salę, która jest kolorowa i pełna zabawek, gier, układanek i czujemy się w niej bezpiecznie. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy uczęszczać do naszego przedszkola. Przed  nami kilka miesięcy nauki i zabawy.  W codziennych zabawach staramy się przestrzegać naszego Kodeksu Grupowego!

NASZ KODEKS PRZEDSZKOLAKA:

• Słuchamy siebie nawzajem.
  • Stosujemy zwroty grzecznościowe.
  • Wzajemnie sobie pomagamy.
  • Pamiętamy o tym, że jesteśmy jedną grupą.
  • Wspólnie rozwiązujemy konflikty.
  • Spokojnie spożywamy posiłek.
  • Myjemy ręce, zwłaszcza przed posiłkami.
  • Sprzątamy po sobie zabawki.