Sobota, 2018-01-20
Fabioli, Miły

Jesteś tu: » Strona startowa » Krasnale - oddział integracyjny » Kilka słów o grupie

Jesteśmy "Krasnale" grupa integracyjna, która liczy 20 dzieci. W grupie pracuje p. Teresa Adamczyk, dyrektor p. Jadwiga Dróżdż, p. Bernadeta Socha i nauczyciel wspomagający p. Katarzyna Adamczyk. Jesteśmy grupą wesołą, uśmiechniętą i ciekawą świata. Interesuje nas wszystko co nas otacza. Chętnie uczestniczymy w zajęciach dydaktyczno - wychowawczych.  Przestrzegamy nawyków kulturalnego i serdecznego zachowania wobec rówieśników. Jesteśmy dla siebie mili i życzliwi. Lubimy śpiewać, tańczyć, chętnie rysujemy, malujemy, lepimy z plasteliny i masy solnej. Uwielbiamy spacery i zabawy na naszym nowym placu zabaw. Lubimy chodzić do przedszkola, bo każdy dzień to nowe i ciekawe wyzwania.

Wszystkich pozdrawiamy bardzo serdecznie!