Sobota, 2018-01-20
Fabioli, Miły

Jesteś tu: » Strona startowa » Pszczółki » Kilka słów o grupie

W naszym przedszkolu jest grupa pszczółek.

Pszczółek gadułek jest pełen ulek.

Te pszczółki bawią się, śmieją i psocą

psikusy robią z wielką ochotą.

Nad wszystkim czuwają tu większe pszczółki,

są dla nas wszystkich, jak przyjaciółki.

Gdy się bawimy, wszędzie latamy

a gdy jest obiad przy stole siadamy.

Uczymy się pilnie, bo wszyscy wiemy,

kto się nie uczy ten ma problemy.

Grupa  ,,Pszczółki" 5-latki liczy 21 dzieci, którymi opiekują się nauczycielki pani Beata Wojdat, Agnieszka Konopska i Martyna Gos, dzielnie pomaga pani Ewa.

W naszej przedszkolnej gromadce czujemy się wspaniale, bawimy i uczymy się wytrwale.

Gry, puzzle, układanki i różne malowanki cierpliwości wymagają, ale świetnie rozwijają.

W naszym przedszkolnym ogródku chętnie przebywamy i świeże powietrze noskiem wdychamy.

Wszystkim naszym wychowankom życzymy miłego pobytu w grupie przedszkolnej. Rodziców natomiast zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w życiu grupy i przedszkola.